Japon Samuray

Japon Samuray oyunu 630 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Dövüş Oyunları

Japon Samuray Japon Samuray ; Japon Samuray Eskiden ateri salonunda oynadığımız bu oyunu bir çoğunuz hatırlamıştır. Oyunda yapmanız gereken önünze çıkan askerleri etkisiz hale getirerek yolunuza devam etmek ve oyunu bitirmektir. İlerlerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri önünüze çıkan bidonları kırarak içindeki ödüllerden faydalanmaktır.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Japon Samuray Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Japon Ulaşımı Japon Ulaşımı Japon ulaşımı oyunumuzda size verilen uçan kulübeyi kullanarak müşterilerinizi istedikleri noktalara ulaştırmalısınız. Her seviyede taşımanız gereken noktalar çoğalarak oyunda daha çok müşteri taşımanız gerekecek. Kulübenin kontrolünü Yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz. Her seviyede belirli sayıda müşterileri taşımalısınız. Verilen süre içerisinde belirlenen müşterileri taşıyarak diğer seviyelere ilerleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklenmesi tamamlandığında PLAY butonuna basıp oyun modunu seçeceğiniz pencereden modunuzu ardından seviyenizi seçerek oyun anlatımını görebilirsiniz. Oyun anlatımını geçmek için sarı üçgen PLAY butonuna basarak japon ulaşımı oyununa başlayabilirsiniz.

Japon Samuray Japon Samuray Japon Samuray Eskiden ateri salonunda oynadığımız bu oyunu bir çoğunuz hatırlamıştır. Oyunda yapmanız gereken önünze çıkan askerleri etkisiz hale getirerek yolunuza devam etmek ve oyunu bitirmektir. İlerlerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri önünüze çıkan bidonları kırarak içindeki ödüllerden faydalanmaktır.