Mide Ameliyatı oyunu 212 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Paylas

Lütfen Adobe Flash Player Yükleyiniz.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı oyununda amacımız seçtiğimiz karakterin mide ameliyatı nı yapmak. Bunun içinde oyun açıldığında choose character yazısına tıklayın ardından karakterlerden birini seçin ve play tuşuna basın. Sol alt taraftan hastanın midesine girmek istediğiniz aleti seçiyorsunuz ardından tepsiye gelen aleti sol tuşla tutup mideye denk gelmiyecek şekilde boşluklardan geçiriyorsunuz. Dikkatli olun mide duvarlarını zedeliyyecek hareketlerde bulunmayın. Midedeki parçaları labirent duvarları yüzünden geçiremiyorsanız başka bir alet almak için mideye zarar vermeden geriye dığru gidin. Bu mide ameliyatı oyununu mouse ile oynamaktasınız.

Yorum Ekle

  • Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.


Zorlu Arazi Jeepi Zorlu Arazi Jeepi Zorlu arazilerde jeepi kontrol ederek seviye sonlarına ulaşıp diğer seviyelere ilerlemeniz gerekiyor. Aracınızın kontrolünü Yön tuşlarını kullanarak aracınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Parkurda ilerlerken bonusları toplamalısınız. Aynı zamanda parkurda bulunan altınları toplamayı ihmal etmeden ilerleyerek her seviyenin sonuna ulaşmalısınız. Oyun sonunda her seviyedeki puanlarınız toplanarak oyunun tamanında topladığınız altınlara göre puanınızı elde ederek oyundaki en yüksek puanın sahibi olabilirsiniz. Puanınıza topladığınız altınların ve bonusların büyük etkisi olduğunu bilmelisiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklenmesi tamamlandığında PLAY butonuna basarak oyunun ana menüsüne ilerleyebilirsiniz. Oyunun ana menüsünde bulunan butonlardan PLAY butonuna basarak aracınızı seçeceğiniz menüye ilerleyebilirsiniz. Aracınızı seçip play butonuna basarak arazi jeepimizle zorlu parkurlarda ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Zombi Yarışı Zombi Yarışı Zombi Yarışı Karşınıza çıkan tüm zombileri arabanız ile ezip geçmek. Bunu yaparken aracınızın tüm değiştirilebilir aksesuarlarını değiştebiliyorsunuz. Motor gücünden jantlarına kadar.