güzel çizgi film oyunları

1 2 3 başla 1 2 3 başla Oyunda rakipleriniz varmış gibi görünsede tamamen zamana karşı yarıştığınız bir oyun bu. Check Point lere yukarıdaki süre dolmadan ulaşmanız gerekiyor. Yolda ilerleyen diğer motorlulara çarpmadan yarışın. Ve yolun kenarındaki bariyerlerede çarpmayın. Bu iki şeyde sizi yavaşlatacak belkide Check pointe ulaşamadan oyun sona erecektir. Check pointlere ne kadar kısa sürede ulaşırsanız yarış sonunda o kadar çok puan kazancaksınız. Her check point size 30 saniye verecektir. Bu saniyeden ne kadar çok saniye artırırsanız bitiş çizgisine o kadar çok puan kazancaksınız. Oyun klavyenin yön tuşları ile oynanıyor. Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Akrobatik Motorcu Akrobatik Motorcu Akrobatik motorcu isimli oyunumuz yön tuşları ile oynanmaktadır. Öncelikle oyunumuz yön tuşları ile oynanmaktadır. Oyunumuzda yön tuşları ile sağ, sol, ön ve arkaya giderek motorumuzla bitiş çizgisine varmalısınız. Her şeyden önemlisi takla atarken veya yüksek bir yere tırmanırken motorcuyu düşürmeniz. Düşürdüğünüz takdirde en son hangi kayıt noktasından geçmişseniz oraya gelmek zorundasınız. Motorumuzla havada taklalar atarak kendinizi ateşlemeli ve etapları en kısa sürede bitirmeniz gerekmektedir.

Animasyon Motor Animasyon Motor Motor oyunları kategorisi için güzel bir oyun daha sunuyoruz sizlere... Animasyon motor adını verdiğimiz bu oyuna başlamak için oyunu oyna sekmesine tıklayınız ve yön tuşları ile leveller halinde hazırlanmış bu oyunu zaman karşı hızlı bir mücadele vererek tamamlayınız. Araba oyunları kendi adresinde Sitemiz de oynanır. Araba oyunları için tüm alternatifleri fazlasıyla bulacaksınız. Kategorileri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Her zaman ki adresiniz ayrıcalıklı sunumuyla en iyiyi sunma yolunda sizlerle... Kolay gelsin dileriz. Şimdilik hoşçakalın!

Aşık Bakıcı Aşık Bakıcı Aşık Bakıcı Bakıcı hem bebeklerle hem de kendisini ziyarete gelen sevgilisiyle ilgilenmeli. Bu koşturmacada ona yardım edin. Kazandığınız paralarla yeni ve daha güzel eşyalar alabilirsiniz.

At Bakımı At Bakımı At Bakımı PLAY, START yazılarına basıyoruz ve oyuna başlıyoruz birbirinden güzel atların bakımını yapıyoruz su veriyor karınlarını doyuruyoruz.

At Yarışı At Yarışı At Yarışı Bu oyunda sen büyük bir at çiftliğinin sahibisin. Amacın bir at satın alarak ona antrenman yaptırarak geliştirmek ve yarışlara hazırlamaktır. Atına antrenman yaptır ve onu besle. Beslemeyi unutursan at güçsüz kalır. Atına antrenman yaptırdıktan sonra yarış teklifleri gelecek. O yarışlara katılarak daha çok para kazan ve daha güçlü atları satın al. Oynarken bağımlısı olacağınız güzel bir oyun. Bu oyunu oynamak uzun zamanınızı alabilir. Atınızı koştururken yormamaya dikkat edin.

Ateş ve Su Ateş ve Su İyi ve kötünün yani zıtların mücadelesi sizleri bekliyor.En güzel Ateş ve Su oyunu...

Autobot Boyama Autobot Boyama Autobot yani transformers boyama oyunu sizlerin beğenisine sunulmuş olan ve dilediğiniz boya çeşitlerini kullanarak boyamalar yapabileceğiniz güzel bir çalışma.

Bahar Arkadaşları Bahar Arkadaşları Bahar Arkadaşları Bahar arkadaşlarını güzel bir gün için giydirmeli ve kızlarımızın makyajlarını yaparak süslemelisiniz. Bunun için mosueunuzla ekranın sağında bulunana seçenekleri kullanabilirsiniz.

Balıkçı ben 10 Balıkçı ben 10 Balıkçı ben 10 Çizgifilm stresinden uzaklaşmak için haftasonları kuzeni Gwen ile birlikte gölde balık tutmaya çıkan ben 10, bu konuda henüz acemi. Balıkçılık konusunda ben 10 ve kuzeni gwene yardımcı olmak istersen ok tuşları ile kayığı yönlendir ve oltayı kullanarak verilen süre içinde mümkün olduğu kadar balığı yakalayınız. Seviye atlamak istiyorsan hedeflenen miktarda balık avlaman gerekiyor, yoksa oyunu kaybedersiniz.

Basketbol Turnuvası Basketbol Turnuvası Basketbol Turnuvası oyunumuzda seçecek ülkenizi seçerek oyunumuza başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz takımınızla rakip takımın attığı basket sayısı kadar bir fazlasını atarak rakibinizi yenebilirsiniz. Rakibinizi yendiğiniz için turnuvada bir üst tura yükselerek şampiyonluğa kadar yükselebilirsiniz. Oyunumuzda kontrolleri Mouse kullanarak sağlayabilirsiniz. Mouse kullanırken atış yapacağınız hedef çizelgesini görebilirsiniz. Hedef çizgilerini kullanarak potaya doğru atışlar yaparak bütün rakiplerinizi elemelisiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklemesi tamamlandığında START GAME butonuna basarak oyunun ana menüsüne ilerleyebilirsiniz. Oyunun ana menüsünde bulunan butonlardan NEW GAME butonuna basarak ülke takımınızı seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Ben 10 benzerlik bul Ben 10 benzerlik bul Ben 10 benzerlik bul Ben 10 çizgi filminde çekilen resimler arasındaki benzerlikleri bul ve dikkat becerinin ne kadar iyi olduğunu göster. Bulduğun her benzerlik için puan kazanırken, gereksiz tıklama yapınca puan kaybedeceksin. Resimdeki bütün farkları bulduğun zaman diğer seviyelere geçeceksin.

Ben 10 ile hafıza Ben 10 ile hafıza Ben 10 ile hafıza Ben 10 çizgi filmine ait resimlerden benzer olanları art arda bulmaya çalış, resimleri bulmayı kolaylaştırmak için tıkladığın resimlerin yerini aklında tutmalısın.

Ben 10 Uzay Yolu Ben 10 Uzay Yolu Sevdiğiniz çizgi film kahramanı uzay yolu macerası ile sitemize konuk oluyor. Ona bu macerada yardımcı olabilmek için yön tuşlarını kullanacak ve ilerlerken yoldaki kristalleri toplayacaksınız. Level atladıkça hırslanacak kazanma isteğinizi artıracaksınız. Her türlü araca ilişkin araba oyunlarını sizlerle buluşturuyoruz. Umuyoruz ki eğleniyor ve güzel vakit geçiriyorsunuzdur. Hepsi ve daha fazlası için araba oyunları diyenler, sitemiz sunumu ve ayrıcalığı ile kalınız. Araba oyunları kendi adresinde Sitemiz de oynanır. Bizlerden ayrılmayınız. Görüşmek ve yeni içeriklerde buluşmak üzere...

Ben10 ambulansı Ben10 ambulansı Ben10 ambulansı Dünyanın en çok tanınan çizgi film karakterlerinden olan ben ten ile birlikte farklı bir dalda insan kurtarmaya ne dersin? Ambulans şoförü olan bentene yardım ederek onunla birlikte hastaları hedeflenen yere kısa zaman içinde ulaştır ve oyunda en yüksek skoru tamamla. Ambulansı sürerken devirmemeye dikkat et. Oyun yüklenince, play butonuna tıklama yaparak oynamaya başlayabilirsiniz.

Ben10 farkları Ben10 farkları Ben10 farkları Dünyanın ünlü bir çizgi film karakteri olan ben10 ve arkadaşları ile birlikte mini bir fark bulmaca oyunu oynayacaksınız. Ben 10 resimleri arasında bulunan bütün farkları fareni kullanarak kısa sürede bul. Farkları bulmayı denerken yanlış tıklamalardan kaçınmalısın. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsiniz.

Ben10 ile kay Ben10 ile kay Ben10 ile kay Dünyaca ünlü bir çizgi film karakteri olan ben 10 ile birlikte yeşil bir alan içerisinde güzelce kaymak ister misin? Kaykaycı ben ten karakterini yöneterek bütün engelleri kısa sürede aşın ve oyunun en yüksek skoruna siz sahip olun. Önünüze çıkan engelleri aşarken bonusları toplamayı ihmal etmeyin, yoksa puanınız çok az olur. Oyun yüklenince, start butonuna tıklayın ve artık oyun başlasın.

Ben10 kamyonu Ben10 kamyonu Ben10 kamyonu Dünyanın en popüler çizgi film karakterlerinden olan ben 10 ile birlikte kamyon sürücüsü olacak ve bütün bonusları toplayarak oyunu kısa sürede bitirmeyi deneyeceksin. Oyun yüklenince, play butonuna basarak oynamaya başlayabilirsiniz. Ardından sana ait olan kamyoneti sürerek bütün seviyeleri aş ve oyunu kısa sürede bitirmeyi deneyiniz.